הסרת שיער בלייזר

רבים מאתנו סובלים משיעור יתר, תופעה זו נובעת לרוב מרמה גבוהה של הורמונים גבריים בגוף. גם בנשים וגם בגברים נמצאים הורמונים גבריים כמו טסטוסטרון ואנדרוגן, כשאצל נשים בדרך כלל נמצאת רק שליש מכמות ההורמונים שנמצאת אצל גברים. במקרים של שיעור יתר נראה, בשני המינים, כי כמות ההורמונים גבוהה מהרגיל וגורמת לשיעור יתר. אצל נשים נראה את השיעור באזורים כמו פנים, בטן, גב, חזה וגב תחתון.

 

 

רוב בני האדם בעיקר בעידן בו אנו חיים, מרגישים כי השיער שעל גופם הוא מטרד ורוצים להיפטר ממנו. עם השנים ראינו וחווינו שלל דרכים ושיטות להיפטר מהשיער המיותר בהן, גילוח, שעווה וחומרים כימיים למיניהם... הבשורה המשמחת של המאה ה – 21 היא פיתוח טכנולוגיות ומכשור להסרת שיער לאורך זמן. הטכנולוגיות הנפוצות ביותר היום להסרת שיער הינן הלייזר, קרן אור, IPL, אינפרא אדום ועוד. הסרת שיער בלייזר היא למעשה הטכנולוגיה התקדמת ביותר העובדת על דיודות לייזר, ומשלבת מגוון שיטות טיפול הפוגעת בשורשי השערה ומונעת את צמיחתה לטווח ארוך.

בקליניקה שלי אני משתמשת במכשיר המבוסס על טכנולוגיה מהפכנית, הנקרא Picasso Laser PRO מבית "טכנו ביוטי". המכשיר מעניק טיפולי הסרת שיער איכותיים ואפקטיביים בשיטת SHR אשר פוגעים בזקיקי השערה ומונעים את צמיחתם. מכשיר Picasso Laser PRO המתקדם מאפשר לי להתאים את דרך הטיפול באופן אינדיבידואלי לכל מטופל בהתאם לרמת השיעור, סוג השערה, סוג העור והאזור המטופל. בזכות ידית הקרח הגדולה של המכשיר הטיפול הופך לאפקטיבי ומדויק הרבה יותר, הטיפול הינו ללא כאב גם באזורים הרגישים יותר, ואין חשש לכוויות או פיגמנטציה.

היתרונות של הסרת שיער בלייזר על פני הטכנולוגיות האחרות הם רבים, בראשם נושא התוצאות – טיפולי לייזר הם בעלי תוצאות מוכחות ואפשרות טיפול בכל סוגי השיערה ובכל גוון עור. אין חשש לבצע טיפולים גם בחודשי הקיץ, בניגוד למכשירים המיושנים יותר, וניתן לטפל גם לאחר חשיפה לשמש או שיזוף והתכהות של העור. אולם, כמו בכל טיפול, יש לפנות למטפלים מוסמכים בלבד!

הסרת שיער בקרן אור

בשיטת הסרת שיער בקרן האור ניתן להתאים את הטיפול גם לבעלי עור כהה, מפני שהיא פועלת בטכנולוגיית אורכי גל משתנים. שיטת הסרת שיער בקרן אור זוכה להצלחה גדולה ומאפשרת למגוון גדול יותר של מטופלים ליהנות מעור חלק ואסתטי.

אפילציה

השיטה הותיקה והטובה להסרת שיער באמצעות מחט חשמלית. זוהי שיטה שנותרה פופולארית בזכות מספר יתרונות ייחודיים שלא מופיעים בשיטות החדשות יותר. האפילציה ייעודית לטיפול בשיער הורמונאלי. המכשור מתאים גם לנערות צעירות ואיננו מסוכן לבריאות או כואב. הסרת שיער באמצעות אפילציה ידועה כיעילה כנגד כל סוגי השיער, בין אם הוא עבה או בהיר. מרווחי הזמן בין הטיפולים הינם קצרים יחסית וכך ניתן להסיר שיער באפילציה בכל פעם שהשערות מבצבצות ולקצר את תקופת הטיפול.

הסרת שיער בעזרת אולטרה סאונד

בזכות טכנולוגיה זו ניתן לטפל גם באזורים עדינים ורגישים וכן בשיער בהיר, ג’ינג’י ואפילו לבן. השיטה יעילה במיוחד במקרים של קבוצת שיער עקשן מאוד שלא מגיב לטיפולים אחרים. וניתן להגיע לתוצאות טובות יותר על ידי טיפול נקודתי וסלקטיבי, ללא כאב וללא פגיעה בעור שמסביב. השילוב המנצח הוא טיפול מוצלח בעזרת קרני אור וגלי רדיו, היוצרים חימום נוסף של שורשי השיער, מביאים להרס כלי הדם ומונעים זרימת חמצן ומזון לשורשי השיער.

הסרת שיער בתל אביב בעזרת טיפול בשערה חודרנית

אצל גברים קיימת תופעה של שערה חודרנית באזור הפנים כתוצאה מזיפים קשים שלא מצליחים לצמוח החוצה ונקלעים אל תוך העור. הזיפים צומחים בצורה הפוכה ולכן מייצרים פצעים ואודם. מכשירי הסרת השיער גורמים להחלשת השערה וכתוצאה מכך השערות חוזרות לצמיחה בריאה והבעיה מגיעה לפתרונה. אותו תהליך חוזר ונשנה גם אצל נשים באזור המפשעה ובבית השחי.
באזורים אלו נוצרים פרונקלים כואבים המטופלים על ידי כירורג בניתוח. ניתן להימנע מניתוחים על ידי הסרת שיער נכונה הגורמת להרס השערה ולריפוי הדלקת. מכלול הטכנולוגיות של המרכז לטיפולי אסתטיקה מתקדמים של צילי קרן, מציע לכל אחד ואחת מכם את המענה המקיף והטוב ביותר בכל הקשור בהסרת שיער מהאזורים השונים בפנים ובגוף, בכל עונות השנה.


מכשיר הפיקאסו הסרת שיער בלייזר

 • מכשיר הפיקאסו הסרת שיער בלייזר.
 • חווית טיפול בטוחה! מהירה! נעימה! הפחתה ניכרת בכמות השיער לאחר הטיפול הראשון.
 • מכשיר הפיקאסו לייזר הינו מכשיר בטכנולוגיה מתקדמת שנת 2017.
 • מטפל בכל סוגי השיער ובכל גווני היור.
 • יעיל מאד לאזור הפנים(שיער הורמונלי) ולא מצריך גילוח השיער לפני הטיפול (לעומת מכשירים אחרים המחייבים גילוח).
 • כמו כן המכשיר יעיל להשלמת טיפול  אצל מי שטופלה בעבר ונותרה עם שיער דק ודליל.
 • בזכות מערכת קרור חזקה במיוחד הטיפול נעים למטופלת ואינו כואב כלל. מתאים גם לנערות וילדות  הרגישות לכאב .
 • משך הטיפול קצר במיוחד ומרווחי הויפול גדולים.
 • מבצע אזור 1 +אזור 1 נוסף חינם

OR-LIGHT - הסרת שיער בתל אביב - יתרונות המכשיר

 • טיפול מהיר ובטוח ללא כאב.
 • הגנה על המטופל מפני כוויות.
 • מזעור תופעות לוואי במהלך הטיפול ולאחריו.
 • אפשרות לטיפול בכל גווני העור ולכל סוגי השיער.
 • אפשרות לטיפול בכל ימות השנה, גם בקיץ ללא סכנה מהחשיפה לשמש ובלי חשש מפיגמנטציה.
 • הסרת שיער לכל איזורי הגוף - כולל איזורים אינטימיים.
 • התאמת תוכנית טיפולים אישית לכל אזור ולכל שלב בטיפול.
 • אפשרות לכיסוי מלא של אזור הטיפול.
 • תוצאות מצוינות ואפקטיביות מקסימלית.

יש לכם עוד שאלות על הסרת שיער בקרן לייזר ? התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונחזור אליכם בהקדם - קראו עוד על קטגוריות שונות באתר :

הסרת יבלות

פוטורג׳ובניישן