מבצע 50% הנחה סדרה בת 3 טיפולים 1,500 ₪טיפולי הקפאת שומן

נושא המשקל ודימוי הגוף שלנו נמצא המון בכותרות בשנים האחרונות. מידי יום אנו נחשפים לשיטות שונות לדיאטה או עיצוב הגוף, שצצות מכל עבר ומתחלפות במהירות שיא. מי מאתנו לא חווה דיאטה כלשהי במהלך חייו? כולנו ניסינו, ירדנו ועלינו ובעיקר נותרנו עם עודפי שומן עיקשים שמסרבים להיעלם. בדיוק בשביל זה פותחה הטכנולוגיה המתקדמת להצרת היקפים בשיטה המקפיאה את תאי השומן וגורמת לפירוקם (קריוליפוליזיס). תאי השומן בגופינו מתפרקים בטמפרטורות נמוכות, שלא כמו רקמות העור שלנו. מספר שבועות לאחר הקפאתם, הם מסולקים מגפינו לצמיתות על ידי המערכת החיסונית שלנו.

בקליניקה שלי בחרתי להשתמש במכשיר ה – Picasso Cryo מבית היוצר של "טכנו ביוטי". המכשיר בעל טכנולוגיה גרמנית מהפכנית, המסייע בהצרת היקפים, עיצוב הגוף והיפרדות מעודפי השומן תוך זמן קצר יחסית ליתר השיטות לירידה במשקל וצמצום היקפים. הטיפולים ב - Picasso Cryo אינם פולשניים ואינם כואבים, לא דרוש זמן התאוששות והחלמה והם בעיקר יעילים. התוצאות של טיפולי הקפאת השומן מדהימות - הטיפולים מסייעים להעלמת סימני צלוליט, מצרים היקפים בצורה ניכרת ובעיקר מעצבים ומחטבים את הגוף.

הטיפולים אינם מיועדים רק למי שמאס בדיאטות, אלא גם למי שצלח אותן ונותר עם עודפי שומן עקשניים, בעיקר באזורי הבטן, הירכיים והזרועות. ל - Picasso Cryo ידית גדולה במיוחד לטיפול בשטחים גדולים כמו הבטן וידיות קטנות לטיפולי באזורים כמו הירכיים הפנימיות. והפטנט הוא שניתן לעבוד עם שתי הדיות בו זמנית, לזמני טיול קצרים ויעילים במיוחד.

להבדיל משאיבת שומן וטיפולים פולשניים אחרים, טיפולי הצרת היקפים בהקפאת השומן אינם כואבים, אינם דורשים הרדמה וזמני החלמה ובעיקר מאפשרת חזרה מהירה לשגרה. התוצאות מדהימות, תוכלו לראות איך הסנטימטרים נושרים מההיקפים שלכם תוך זמן קצר.

טיפול בצלוליט

את מוזמנת לבחור מתוך מגוון הטיפולים והמכשירים המתקדמים של צילי קרן וליהנות מטיפולים מקצועיים ולא פולשניים אשר עוזרים למנוע את הדבקות תאי השומן לאורך זמן.
המכשירים האפקטיביים ביותר הם האולטרה-סאונד וגלי הרדיו, המצליחים לחדור לעומק שכבת השומן ולהפריד את תאי הצלוליט, על-ידי חימום שכבת הדרמיס וההיפודרמיס, האחראיות על אלסטיות וגמישות העור.
ממוצע הטיפולים נע בין 8 עד 12 טיפולים לבעיות צלוליט מינוריות, 20-30 טיפולים במקרים חריפים יותר. כשתדירות הטיפולים היא בין פעמיים בשבוע ועד פעם בשבועיים על מנת לשפר את מרקם העור ולהגיע להמסת צלוליט כמעט מוחלטת.


I-LIPO - יתרונות המכשיר

  • טיפול באיזורים בעייתיים - זרועות, בטן, ירכיים וסנטר כפול.
  • הרזיה ללא כאב.
  • ללא התערבות כירורגית.
  • תוצאות כבר מהטיפול הראשון.
  • הורדה של עד 4 ס’’מ בהיקף הבטן בטיפול בודד.
  • הפחתה של עד 30% בעובי שכבת השומן.
  • מואשר ע’’י ה- fda האמריקאי וה- ce האירופאי.
  • תוצאות מצוינות ואפקטיביות מקסימלית.
  • טיפול מהיר ובטוח.